Мобільний додаток Авторадіо Написати у студію

🥇Олімпійські ігри PARIS - 2024 🥇 Початок 26 липня по 11 серпня 🥇

ЛЕГЕНДАРНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК JEEP WRANGLER СТАРТУЄ В УКРАЇНІ: ПОДРОБИЦІ ТА ЦІНИ

Рамний позашляховик Jeep Wrangler починає свій новий шлях в Україні у спеціальній версії Rubicon. Перші партії автомобілей вже знаходяться у дилерів марки.

Культовий позашляховик вирізняється максимальною готовністю до бездоріжжя: розширені колісні арки та спеціальні шини, знижувальна передача 4,0:1 та надміцні буксирувальні гаки, додаткові електронні системи.

Jeep Wrangler Unlimited із 4-дверним кузовом у версії Rubicon має габарити 4882х1894х1848 мм при довжині колісної бази у 3 метри. Кліренс сягає 252 мм, а глибина подолання броду становить 762 мм.

Відмітимо також повний привод 4WD Rock Track, спеціальний знижувальний ряд трансмісії (співвідношення 4,0:1), посилений передній міст Dana M210, блокування переднього та заднього диференціалів.

У салоні встановлено мультимедійну систему UConnect з можливістю підключення смартфонів (Android Auto або Apple CarPlay) та 8,4-дюймовим дисплеєм. Передбачено підігрів не лише сидінь, але й керма.

Модель пропонує розширений перелік систем безпеки: ABS, ESP, Hill Start Assist, система постійного повного приводу з 5-ма режимами роботи роздавальної коробки передач, система запобігання фронтального зіткнення з функцією активного гальмування “Full Speed Forward Collosion Warning”, адаптивний круїз-контроль з функцією зупинки, система моніторингу “сліпих зон” та розпізнавання перехресного руху тощо.

Сучасний турбомотор 2L TURBO GME T4 потужністю 272 к.с. та крутним моментом 400 Нм працює з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач, що забезпечує оптимальну економність. Перші партії Jeep Wrangler вже знаходяться в Україні. Позашляховик можна замовити у дилерів бренду за ціною 2 818 900 грн.